JUNIORI CUP 2022

Vuoden 2022 osakilpailut:

1. Peruskoululaisten mestaruuskilpailut, Pori (PuKa) 5.2.2022

2. Kevätkierros

3. Punttikarnevaali 2022 Rovaniemi,(OAK) 25.-29.7.2022

4. Syyskierros Etelä– ja Pohjois-Suomen mestaruuskilpailuiden yhteydessä 3.-.4.9.2022

Loppuhuipentuma, lokakuu, järjestäjä puuttuu

JUNIORI CUP TYTÖT 12-VUOTIAAT(2010-) TAI ALLE KOKONAISPISTEET

Tytöt 12v. tai alle JC12022.xlsx

YhtSukunimiEtunimiSeuraSynt.aikaTeTyYht
10HirttiöRuska2010283765
10ImponenJenniRoRe2012192645
10EerikäinenAinoHerakles2011232851
8JunttoWilhelmiinaOAK2011263561
7PajunpääTinjaLoVe2010141933
2010- ja myöhemmin syntyneet
Päivitetty 7.2.2022

JUNIORI CUP POJAT 12-VUOTIAAT(2010-) TAI ALLE KOKONAISPISTEET

Pojat 12v. tai alle JC12022.xlsx

YhtSukunimiEtunimiSeuraSynt.aikaTeTyYht
10KuusikkoMatiasPaPu2010202848
10MitrunenTeemuHerakles2010323971
10VahantapohjaAaro2010223153
9RussellTorbjørnOAK2010385088
8TuiskuHirttiö2010323870
8RussellUkkoOAK2011284068
8PimiäÅke2010242953
7HagmanKonstaTaSi2011232851
7LindholmChargerKPS2010334073
7KoikkalainenLauriLeKi2011182644
6NivaLudaOAK2012192948
6SoiluahoJoonaÄH2011162440
5TaipaleRistoRoRe2011192746
5LähdeniemiAkseliLoLif2011172239
4LautamoEinoRoRe2012172441
4TiainenOnni2010172239
2010-myöhemmin syntyneet
Päivitetty 7.2.2022

JUNIORI CUP TYTÖT 16-VUOTIAAT(2007-2009) TAI ALLE KOKONAISPISTEET

Tytöt 13-16-vuotiaat JC12022.xlsx

YhtSukunimiEtunimiSeuraSynt.vuosiTeTyYht
10HirttiöEmmi2009263561
10EskelinenPinjaOAK2009324274
10PajunpääTessaLoVe2007404787
10NivaLiisaOAK20085067117
10RautioKaisaOAK20076683149
10JürgensonGertaRK20067590165
10Timonen-NissiJennaOAK20075974133
9KononenIitaÄH20067388161
8LindgrenVeera2008274067
8UschanoffKerttuTaSi2009202747
8VaaraStinaOAK2009404383
8KänkänenHelkaPuKa2008465399
8HervaMonaOAK20066068128
8RättyäVilmaRK20066781148
8SalonenJoannaTaSi2006303767
7MäntykenttäSaraOAK2009223254
7VierikkoKati2009172239
7CederlöfVeera-MatildaNuVo2007273764
7PostilaSaaraOAK20064955104
7AlminojaJustiina2009314071
7JauhojärviMatildaOAK20065365118
7LindénSaraPuKa20085366119
7HormavirtaMinniLohja20086081141
7KononenOlgaPuKa20065261113
6KuoppakangasIines2007172542
6NärväEssiPyry2009304070
6HaapakoskiPinjaRoRe2007384583
6HuhtinenHetaHerakles2006335083
6KoikkalainenHelmiLeKi2007384886
5VierikkoJenni2007233255
5PimiäTildaÄH2006374683
5RajainmäkiRauha2008304878
4KauttoSaimaTaSi2006294372
Vuonna 2006-2009 syntyneet
Päivitetty 7.2.2022

JUNIORI CUP POJAT 16-VUOTIAAT(2007-2009) TAI ALLE KOKONAISPISTEET

Pojat 13-16-vuotiaat JC12022.xlsx

YhtSukunimiEtunimiSeuraSynt.aikaTeTyYht
10LohenojaJonniAtomi2009324375
10OllonenKaiOAK20085062112
10TeivaalaPekkaKPS2008283361
10MinkkinenUkko2008405090
10MäkitaloEliasOAK20076068128
10OjalaVeikkoPuKa200685100185
10TeurajärviLenni OAK20066590155
10JännesElielTP200784106190
10JokinenJerryAtomi200685103188
8HakolaEeli2008213253
8KoivurantaAlexOAK2009314172
8VirtanenAaro2009192948
8JokelaJoonaOAK20065768125
8KyöstiJuhoKJ20066572137
8HuhtimäkiToukoTP20074560105
8MähönenLauriIisalmi200776100176
8VähäkoskiAnttiYlöj-R20076585150
7TeivaalaPetteriKPS2007455095
7LindholmChasimirKPS20055370123
6PimiäAapoÄH2008354681
6GröhnHugoOAK20085255107
6RöbalkinMiron2009344478
Vuonna 2006-2009 syntyneet
Päivitetty 8.9.2021