Kaikki tulokset

20- ja 23-vuotiaiden EM-kilpailut, Rovaniemi (OAK)

[…]

Piirikunnallinen kilpailu, Tampere (TaSi)

[…]

Keski-Pohjanmaan nuorten (15v, 17v, 20v ja 23v) sekä Masters piirinmestaruuskilpailut + kansalliset kilpailut, Kalajoki (KJ)

[…]

Suomen Cupin finaali, Kalajoki (KJ)

[…]

Kansalliset ja jv-kilpailut, Kalajoki (KJ)

[…]

Jäsentenvälinen kilpailu, Rovaniemi (RoRe)

[…]

Etelä-Suomen mestaruuskilpailut, Helsinki (Herakles)

[…]

Pohjois-Suomen mestaruuskilpailut, Kokkola (LoVe)

[…]

Herakleen kuukausikisat, Helsinki

[…]

Leoko CUP 3. osakilpailu, Espoo (8000Urh)

[…]

Leader Cup, Tampere (TP)

[…]

15- ja 17-vuotiaiden EM-kilpailut, Ciechanow, Puola

[…]

20- ja 23-vuotiaiden SM-kilpailut, Rovaniemi (OAK)

[…]

Kansalliset kilpailut, Rovaniemi (OAK)

[…]

Raution kutsukilpailu, Kalajoki (RK)

[…]

Herakleen kuukausikisat 08/2021, Espoo

[…]

Punttikarnevaalit 2021, Rovaniemi (OAK)

[…]

Peruskoululaisten mestaruuskilpailut, Rovaniemi (OAK)

[…]

Kansallinen kilpailu, Rovaniemi (OAK)

[…]

15- ja 17-vuotiaiden SM-kilpailut, Rovaniemi (RoRe)

[…]

Jäsentenvälinen kilpailu, Kalajoki (RK)

[…]

Masters SM-kilpailut, Rovaniemi (RoRe)

[…]

Jäsentenvälinen kilpailu, Lempäälä (LeKi)

[…]

Seurajoukkuekilpailun kevätkierroksen tulokset

,
[…]

Tempauksen ja työnnön SM-kilpailut, Rönni (TP)

[…]

Kansalliset kilpailut, Kerava (Bodonos)

[…]

Eira-Open, Helsingin kuukausikisat (Herakles)

[…]

Piirikunnallinen Hanskin Puntti, Kokkola (LoVe)

[…]

Leader Cup 3/2021, Tampere (TP)

[…]

Piirikunnallinen kilpailu, Äänekoski (ÄH)

[…]

Piirikunnallinen kilpailu, Tampere (TaSi)

[…]

Piirikunnallinen kilpailu, Jyväskylä (KelVi)

[…]

Kansalliset kilpailut, Kemijärvi (RoRe)

[…]

Simo Saaren muistokilpailut, Kalajoki (KJ)

[…]

Piirikunnallinen kilpailu, Helsinki (PorPa)

[…]
[…]

Piirikunnallinen kilpailu, Oulu (OP)

[…]

Jäsentenväliset, Lempäälä (LeKi)

[…]

Kansallinen kutsukisa, Helsinki (EWA)

[…]

Herakleen kuukausikisat 06/2021, Helsinki

[…]

Piirikunnallinen kilpailu, Kerava (Bodonos)

[…]

Karjarannan kansallinen kutsukilpailu, Pori (PuKa)

[…]

Kansalliset kilpailut, Rovaniemi (OAK)

[…]

Piirikunnallinen kilpailu, Rovaniemi (OAK)

[…]

Kansallinen kutsukilpailu, Jyväskylä (HWJ)

[…]

Leader Cup 2/2021, Tampere (TP)

[…]

Piirikunnallinen kilpailu, Kurikka (KPK)

[…]

Kansallinen kisa, Turku (TAK)

[…]

Piirikunnallinen kilpailu, Lappeenranta (LPN)

[…]

Kansallinen kutsukilpailu, Helsinki (EWA)

[…]

Nuorten 20-vuotiaiden MM-kilpailut, Taškent, Uzbekistan

[…]

Jäsentenvälinen kilpailu, Rovaniemi (RoRe)

[…]

Masters Online MM-kilpailut

[…]

Piirikunnallinen kilpailu, Kouvola (KuKisa)

[…]

Martti Pirkkiön muistokilpailut, Rovaniemi (RoRe)

[…]

Jäsentenvälinen kilpailu, Vihti (LoLif)

[…]

Piirikunnallinen kilpailu, Äänekoski (ÄH)

[…]

Piirikunnallinen kilpailu, Vaasa (VaKi)

[…]

Leoko CUP 2. osakilpailu, Espoo (8000Urh)

[…]

Piirikunnalliset kilpailut, Oulu (OP)

[…]

Kansallinen kutsukisa, Parkano (PaPu)

[…]

Olympiakarsinta, Cali, Kolumbia

[…]

Kansalliset kutsukilpailut, Helsinki (RoRe)

[…]

Kansallinen kisa, Turku (TAK)

[…]

Piirikunnallinen kilpailu, Kauhajoki (KaKa)

[…]

Piirikunnallinen kilpailu, Äänekoski (ÄH)

[…]

Piirikunnallinen kilpailu, Äänekoski (ÄH)

[…]

Kansalliset kilpailut, Kokkola (LoVe)

[…]

Sisun kansallinen kilpailu, Tampere (TaSi)

[…]

Piirikunnallinen kilpailu, Rovaniemi (OAK)

[…]

Kansallinen Atleetti Cup, Rovaniemi (OAK)

[…]

Kansallinen kilpailut, Kalajoki (RK)

[…]

Kansallinen kilpailut, Kalajoki (KJ)

[…]

Kansallinen kutsukilpailu, Jyväskylä (KelVi)

[…]

Piirikunnallinen kilpailu, Kokkola (LoVe)

[…]

Kansalliset kutsukisat, Oulu (OP)

[…]

Piirikunnallinen kilpailu, Oulu (OP)

[…]

Kansalliset kilpailut, Joensuu (JoPuPo)

[…]

Yleisen sarjan EM-kilpailut, Moskova

[…]

Piirikunnalliset kilpailut, Kurikka (KPK)

[…]

Jäsentenvälinen kilpailu, Seinäjoki (SeSi)

[…]

Jäsentenvälinen kilpailu, Rovaniemi (OAK)

[…]

Piirikunnallinen kilpailu, Äänekoski (ÄH)

[…]

Avoimet TUL:n Savon piirinmestaruuskilpailut, Leppävirta (LepU)

[…]

Piirikunnallinen kilpailu, Jyväskylä (KelVi)

[…]

Piirikunnallinen kilpailu, Kokkola (LoVe)

[…]

Kansallinen kutsukilpailu, Jyväskylä (ÄH)

[…]

Piirikunnallinen kilpailu, Kurikka (KPK)

[…]

Kansallinen kisa, Turku (TAK)

[…]

Piirikunnallinen kilpailu, Tampere (TP)

[…]

Jäsentenvälinen kilpailu, Kalajoki (KJ)

[…]

Kansallinen kilpailu, Gent, Belgia

[…]

Piirikunnallinen kilpailu, Kurikka (KPK)

[…]

Jäsentenväliset kilpailut, Kouvola (KuKis)

[…]

Piirikunnallinen kilpailu, Lappeenranta (LPN)

[…]

Pohjois-Savon piirinmestaruuskilpailut, Leppävirta (LepU)

[…]

Jäsentenvälinen kilpailu, Äänekoski (ÄH)

[…]

Hämeen piirinmestaruuskilpailut, Lahti (Atomi)

[…]

Keski-Suomen piirinmestaruuskilpailut, Jyväskylä (KelVi)

[…]

Lapin piirinmestaruuskilpailut, Rovaniemi (RoRe)

[…]

Oulun kansallinen kutsukisa (OP)

[…]

Kansalliset salikisat, Vihti (NuVo)

[…]

Jäsentenvälinen kilpailu, Tampere (TaSi)

[…]

Kansallinen kutsukilpailu, Helsinki (EWA)

[…]

Kansallinen kisa, Turku (TAK)

[…]

Kansallinen kutsukilpailu, Vihti (LoLif)

[…]

Kansallinen kutsukilpailu, Rovaniemi (OAK)

[…]

Piirikunnallinen kilpailu, Rovaniemi (OAK)

[…]

Jäsentenvälinen kilpailu, Seinäjoki (SeiSi)

[…]

Kansallinen kutsukilpailu, Kalajoki (KJ)

[…]

Jäsentenvälinen kilpailu, Seinäjoki (SeiSi)

[…]

Jäsentenvälinen kilpailu, Kalajoki (KJ)

[…]

Suomen Cup 2. osakilpailu, Rovaniemi (RoRe)

[…]

Kansalliset Ranen nostot, Rovaniemi (RoRe)

[…]

Kansalliset kutsukisat, Oulu (OP)

[…]

Piirikunnallinen kilpailu, Tampere (TP)

[…]

Jäsentenvälinen kilpailu, Lempäälä (LeKi)

[…]

Kansallinen kutsukilpailu, Helsinki (PorPa)

[…]

Jäsentenvälinen kisa, Äänekoski (ÄH)

[…]

Kansallinen kutsukilpailu, Rovaniemi (OAK)

[…]

Piirikunnallinen ja jäsentenvälinen kilpailu, Rovaniemi (OAK)

[…]

Kansallinen kutsukilpailu, Vihti (LoLif)

[…]

Perinneurheiluliiton mestaruuskilpailut, Leppävirta (LepU)

[…]

Kansalliset kilpailut, Kemijärvi (RoRe)

[…]

Kansalliset kilpailut, Jyväskylä (KelVi)

[…]

Kuusankosken mestaruuskilpailut, Kouvola (KuKisa)

[…]

Yleisen sarjan Pohjoismaiden mestaruuskilpailut on-line

[…]

Tampereen Sisun mestaruuskilpailut

[…]

Piirikunnallinen ja jäsentenvälinen kilpailu, Alavus (AU)

[…]

Kansallinen kutsukilpailu, Kalajoki (RK)

[…]

Seurajoukkuekilpailun loppuottelu, Tampere (TP)

[…]

Piirikunnalliset kilpailut, Kalajoki (KJ)

[…]

Herakleen piirikunnallinen kilpailu, Helsinki

[…]

Jäsentenväliset kilpailut, Seinäjoki (SeiSi)

[…]

Jäsentenvälinen kilpailu, Turku (TAK)

[…]

XXX Paroonin Puntit, Suomen Cup -osakilpailu, Parkano (PaPu)

[…]

XXX Paroonin Puntit, kansallinen kilpailu, Parkano (PaPu)

[…]

Herakleen kuukausikisat 11/2020, Helsinki

[…]

Piirikunnallinen kilpailu (TP)

[…]

Tatun kisat, kutsukilpailu, Oulu (OP)

[…]

Piirikunnallinen kilpailu, Rovaniemi (RoRe)

[…]

Karvian Kirin seuraottelu

[…]

Kansallinen kisa, Turku (TAK)

[…]

Avoimet TUL:n mestaruuskilpailut, Leppävirta (LepU)

[…]

Piirikunnallinen kilpailu, Jyväskylä (KelVi)

[…]

Piirikunnallinen kilpailu, Tampere (TP)

[…]

Kansalliset kilpailut, Rovaniemi (OAK)

[…]

Kansallinen X Atskin Puntti, Vihti (LoLif)

[…]

Piirikunnallinen kilpailu, Rovaniemi (OAK)

[…]

Piirikunnallinen kilpailu, Kokkola (LoVe)

[…]

LEOKO mestaruuskilpailu, Espoo ( 8000Urh)

[…]

Piirikunnallinen kilpailu, Tampere (KelVi)

[…]

Piirikunnallinen kilpailu, Lahti (Atomi)

[…]

Herakleen kuukausikisat 10/2020, Helsinki

[…]

Piirikunnallinen kilpailu, Rovaniemi (OAK)

[…]

Kansallinen Ruska Cup, Rovaniemi (OAK)

[…]

Helsingin kansalliset kilpailut (Herakles)

[…]

Piirikunnallinen kilpailu, Vihti (LoLif)

[…]

Kansallinen kisa, Turku (TAK)

[…]

Etelä-Suomen mestaruuskilpailut, Pori (PuKa)

[…]

Pohjois-Suomen mestaruuskilpailut, Rovaniemi (RoRe)

[…]

Martti Pirkkiön Muistokilpailut, Rovaniemi (RoRe)

[…]

Juniori Cup osakisa, Etelä-Suomen syyskisa, Pori (PuKa)

[…]

Juniori Cup osakisa, Pohjois-Suomen syyskisa, Rovaniemi (RoRe)

[…]

Piirikunnallinen kilpailu, Jyväskylä (KelVi)

[…]

Piirikunnallinen kilpailu, Kouvola (KuKisa)

[…]

Piirikunnallinen kilpailu, Kalajoki (KJ)

[…]

Herakleen kuukausikisat 09/2020, Helsinki

[…]

Piirikunnallinen kilpailu, Rovaniemi (OAK)

[…]

Piirikunnallinen kilpailu, Rovaniemi (OAK)

[…]

20- ja 23-vuotiaiden SM-kilpailut, Rovaniemi (OAK)

[…]

Piirikunnallinen kilpailu, Kalajoki (RK)

[…]

Kansallinen kilpailu, Vihti (LoLif)

[…]

Porin kansallinen kutsukilpailu (PuKa)

[…]

Piirikunnallinen kilpailu, Rovaniemi (OAK)

[…]

Kansalliset kilpailut, Rovaniemi (OAK)

[…]

Kansalliset kilpailut, Oulu (OP)

[…]

Piirikunnallinen kilpailu, Kaarina (TAK)

[…]

Herakleen kuukausikisat, Helsinki

[…]

Kansallinen kisa, Kaarina (TAK)

[…]

Piirikunnallinen ja jäsentenvälinen kilpailu, Espoo (8000Urh)

[…]

Punttikarnevaalit 2020, kokonaistulokset (Rovaniemi, OAK)

[…]

Punttikarnevaalit 2020, painonnostotulokset (Rovaniemi, OAK)

[…]

Seinäjoki Open, kansalliset kilpailut (SeiSi)

[…]

15- ja 17-vuotiaiden SM-kilpailut, Rovaniemi (RoRe)

[…]

Kansalliset kilpailut, Helsinki (RoRe)

[…]

Kansalliset kilpailut, Joensuu (JoPuPo)

[…]

Kansalliset kilpailut, Rovaniemi (OAK)

[…]

Tempauksen ja työnnön SM-kilpailut, Rönni

[…]

Herakleen kuukausikisat 07/2020, Helsinki

[…]

Piirikunnallinen Hanskin Puntti, Kokkola (LoVe)

[…]

Kansalliset kilpailut, Rovaniemi (RoRe)

[…]

Porin kansallinen kutsukilpailu

[…]

Tampereen Pyrinnön piirikunnalliset kilpailut

[…]

Lempäälän Kisan piirikunnalliset kilpailut

[…]

Leader Cup 3/2020, Tampere (TP)

[…]

Kansalliset kilpailut, Rovaniemi (OAK, Atleetti Cup)

[…]

17. Simo Saaren muistokilpailut, Kalajoki

[…]

Nummelan Voimailijoiden kansalliset kilpailut

[…]

Helsingin Herakleen kuukausikisat 06/2020

[…]

Kuusankosken Kisan piirikunnallinen kilpailu

[…]

Avoimet Savon piirinmestaruuskilpailut, Leppävirta

[…]

Oulun Pyrinnön piirikunnallinen kilpailu

[…]

Kymintehtaan piirikunnallinen kilpailu, Kouvola (KuKisa)

[…]

Lahden Atomin pk-/jv-kilpailut

[…]

Piirikunnallinen kilpailu, Turku (TAK)

[…]

Juniorien (12-20 v.) kansallinen kisa (TAK)

[…]

Helsingin Herakleen piirikunnallinen kilpailu

[…]

Keravan piirikunnallinen kilpailu (Bodonos)

[…]

Kalajoen Junkkareiden pk-/jv-kilpailut

[…]

Parikkalan Urheilijoiden piirikunnallinen kilpailu

[…]

Tampereen Pyrinnön pk-/jv-kilpailut

[…]

Viron mestaruuskilpailut, Melliste, Viro

[…]

Lempäälän Kisan piirikunnalliset kilpailut

[…]

Helsingin Herakleen kuukausikisat 03/2020

[…]

Karvian Kirin jäsentenväliset kilpailut

[…]

Turun Atleettiklubin pk-/jv-kilpailut, Kaarina

[…]

Malta 2020 International Open, olympiakarsintaa

[…]

Oulun Pyrinnön piirikunnallinen kilpailu

[…]

Keljon Viestin piirikunnallinen kilpailu

[…]

Seinäjoen Sisun pk-/jv-kilpailut

[…]

Parikkalan Urheilijoiden pk-/jv-kilpailut

[…]

Raution Kisailijoiden jv-juniorinostot

[…]

Raution Kisailijoiden pk-kilpailut

[…]

Kauhajoen Karhun pk-/jv-kilpailut

[…]

Lohtajan Veikkojen piirikunnallinen kilpailu, Kokola

[…]

Sarjakilpailu, Bergen, Norja

[…]

Piirikunnalliset kilpailut, Kerava (Bodonos)

[…]

Lohja-Liftingin piirikunnallinen kilpailu, Lohja

[…]

Kasitonnisen Urheilijoiden pk-/jv-kilpailut

[…]

Peruskoululaisten mestaruuskilpailut, Lempäälä (LeKi)

[…]

Sarjakilpailu Kiiruna, Ruotsi

[…]

Kuusankosken Kisan piirikunnalliset kilpailut

[…]

Helsingin Herakleen kuukausikisat 02/2020

[…]

Puntti-Karhujen pk-/jv-kilpailut, Pori

[…]

Kansalliset kilpailut, Rovaniemi (OAK

[…]

Olympiakarsintakilpailut, Rooma, Italia

[…]

Keski-Pohjanmaan piirinmestaruuskilpailut, Kokkola (LoVe)

[…]

Pohjois-Karjalan piirinmestaruuskilpailut, Joensuu

[…]

Lapin piirinmestaruuskilpailut, Rovaniemi (OAK)

[…]

Keski-Suomen piirinmestaruuskilpailut, Jyväskylä (KelVi)

[…]

Parkanon Puntin pk-/jv-kilpailut

[…]

Etelä-Pohjanmaan piirinmestaruuskilpailut, Kurikka (KPK)

[…]

Lounais-Suomen piirinmestaruuskilpailut, Parkano (PaPu)

[…]

Hämeen piirinmestaruuskilpailut, Lahti (Atomi)

[…]

Mati Kulmun muistokilpailut Aravete, Viro

[…]

Oulun piirinmestaruuskilpailut (OP)

[…]

Kaakkois-Suomen piirinmestaruuskilpailut, Kouvola

[…]

Kainuun piirinmestaruuskilpailut, Kajaani (KajKu)

[…]

Pohjois-Savon piirinmestaruuskilpailut, Kiuruvesi (KiurU)

[…]

Etelä-Suomen piirinmestaruuskilpailut, Helsinki (Herakles)

[…]

Raution Kisailijoiden piirikunnalliset kilpailut, Kalajoki

[…]

Leader Cup 1/2020, Tampere (TP)

[…]

Porlammin Pamauksen pk-/jv-kilpailut, Tempaus-Areena, Helsinki

[…]

TAK:n kansallinen kutsukilpailu, Turku

[…]

Lohtajan Veikkojen piirikunnallinen kilpailu

[…]

Porin kansallinen kilpailu

[…]

Lohtajan Veikkojen piirikunnallinen kilpailu

[…]

Lahden Atomin pk-/jv-kilpailut

[…]

Super Total, kansallinen kilpailu, Kerava (Bodonos)

[…]

Helsingin Herakleen kuukausikisat 01/2020

[…]

Hauhon Sisun pk-/jv-kilpailut

[…]

Alavuden Urheilijoiden jäsentenväliset kilpailut

[…]

Kansallinen Keski-Pohjanmaan Punttimalja, Kokkola (LoVe)

Kansalliset Ranen nostot, Rovaniemi (RoRe)

[…]

Kansainväliset kilpailut, La Laguna Teneriffa, Espanja

[…]

Kuhmon Kivan kansalliset kilpailut

[…]

Kalajoen Junkkareiden pk-/jv-kilpailut

[…]

Tampereen Pyrinnön pk-/jv-kilpailut

[…]

Seinäjoen Sisun jäsentenvälinen kilpailu

[…]

Turun Atleettiklubin jäsentenväliset kilpailut

[…]

Kansalliset kilpailut, Rovaniemi (OAK)

[…]

Ruotsi-Suomi maaottelu, Vallentuna

[…]

15- ja 17-vuotiaiden EM-kilpailut, Eilat, Israel

[…]

Vaasan Kiiston pk-/jv-kilpailut

[…]

Lohjan kansalliset kisat, Vihti (LoLif)

[…]

Tampereen Sisun jäsentenväliset kilpailut

[…]

Keravan Bodonoksen jv-kilpailu

[…]

Avoimet ja kansalliset painonnoston ja penkkipunnerruksen Suomen Perinneurheiluliiton mestaruuskilpailut, Leppävirta (LepU)

[…]

Lempäälän Kisan pk-/jv-kilpailut

[…]

Keljon Viestin pk-/jv-kilpailut, Jyväskylä

[…]

Nummelan Voimailijoiden piirikunnallinen kilpailu

[…]

Kurikan PunttiKlubin piirikunnalliset kisat

[…]

Helsingin joulukuun kansalliset kilpailut

[…]

Rauman Kourujärven punttikisat (PuKa)

[…]

Kansalliset kilpailut, Lappeenranta (LPN)

[…]

Puntti-Karhujen pk-/jv-kilpailut

[…]

Kansalliset kilpailut, Kemijärvi (RoRe)

[…]

Tampereen Pyrinnön pk-/jv-kilpailut

[…]

Porin kansallinen kilpailut (PuKa)

[…]

Karvian Kirin jäsentenvälinen mestaruuskilpailu

[…]

Raution Kisailijoiden jv-kilpailut

[…]

Äänekosken mestaruuskisat

[…]

Kansalliset kilpailut, Joensuu

[…]

Raution Kisailijoiden pk-/jv-kilpailut

[…]

Bundesliiga, Karlsruhe Saksa

[…]

Seurajoukkuekilpailun loppuottelu, Rovaniemi (OAK)

[…]

Kuusankosken mestaruuskilpailut (KuKisa)

[…]

Kalajoen Junkkarien pk-kilpailut

[…]

Lohtajan Veikkojen jv-kilpailut

[…]

Nuorten 17- ja 20-vuotiaiden PM-kilpailut, Sundsvall Ruotsi

[…]

Lohja-Liftingin pk-/jv-kilpailut, Vihti

[…]

Seinäjoen Sisun jv-kilpailu

[…]

Jäsentenväliset kilpailut, Kerava (BOD)

[…]

Tatun kisat, Oulu (OP)

[…]

Helsingin marraskuun kuukausikilpailut (Herakles)

[…]

Seurajoukkuekilpailu 2019 lopputulokset

,
[…]

Kansalliset kilpailut, Rovaniemi (OAK)

[…]

Suomen Cup 3. osakilpailu, Rovaniemi

[…]

Seuraottelu Bodonos-Tykki-Atomi, Kerava

[…]

Suomen Cup 2. osakilpailu, Parkano

[…]

Rovaniemen Reippaan jäsentenväliset kilpailut

[…]

Tampereen Pyrinnön pk-/jv-kilpailut

[…]

Ounasvaaran Atleetti Klubin pk-/jv-kilpailut

[…]

20- ja 23-vuotiaiden EM-kilpailut, Bukarest, Romania

[…]

Leader Cup, Tampere (TP)

[…]

TUL:n mestaruuskilpailut, Leppävirta (LepU)

[…]

Tamperees Sisun pk-/jv-kilpailu

[…]

Belgian mestaruuskilpailut, Rochefort Belgia

[…]

Kansalliset kisat, Kauhava (Alahärmän Kisa)

[…]

Juniori Cupin loppuhuipentuma, Pori

[…]

Ruotsin sarjakilpailu, Kiiruna, Ruotsi (Kiruna AIF)

[…]

IX Atskin Puntti, Vihti

[…]

Karvian Kirin jäsentenvälinen kilpailu

[…]

Yleisen sarjan PM-kilpailut, Vigrestad, Norja

[…]

Lohtajan Veikkojen piirikunnallinen kilpailu

[…]

Välimeren alueen mestaruuskilpailut, San Marino

[…]

Helsingin kuukausikisat

[…]

Kansalliset kilpailut, Joensuu (JoPuPo)

[…]

Ruska Cup kansalliset kilpailut, Rovaniemi (OAK)

[…]

Keljon Viestin pk-/jv-kilpailut, Jyväskylä

[…]

Kansallinen kilpailu, Turku (TAK)

[…]

Suomen Cupin 1. osakilpailu, Kalajoki (KJ)

[…]

Kansallinen kilpailu ja nuorten piirinmestaruuskilpailu (KJ)

[…]

Kansallinen kilpailu, Pori (PuKa)

[…]

Tampereen Pyrinnön pk-/jv-kilpailut

[…]

Lempäälän Kisan jäsentenvälinen kilpailu

[…]

Yleisen sarjan MM-kilpailut, Pattaya Thaimaa

[…]

Tampereen Sisun pk-/jv-kilpailut

[…]

Lohja-Liftingin piirikunnalliset kilpailut (Vihti)

[…]

Kansalliset syysnostot, Rovaniemi (RoRe)

[…]

Juniori Cup osakilpailu 4/4 Etelä-Suomen syyskisa, Tampere

[…]

Etelä-Suomen mestaruuskilpailut, Tampere (TP)

[…]

Juniori Cup osakilpailu 4/4 Pohjois-Suomen syyskisa, Kokkola

[…]

Pohjois-Suomen mestaruuskilpailut, Kokkola (LoVe)

[…]

Kasitonniset pk-/jv-kilpailut, Espoo

[…]

Helsingin kuukausikisat

[…]

Sinisten miekkojen cup, Meißen, Saksa

[…]

Weightlifting Capital Cup, Helsinki (Borgå Barbell Klubben)

[…]