SM-kilpailuihin ilmoittautuneet 2020 Pori, päivitetty sarjanvaihtojen jälkeen 21.2.

SM-kilpailuihin 2020 ilmoittautuneet (Pori  22-23.2.2020)

Ryhmäjaot voi muuttua, mutta nostopäivät ja järjestys pysyy samana.

Lauantai:

START LIST 1: Miehet 61 – 73 kg
START LIST 2: Miehet 81 kg
START LIST 3: Naiset 45 – 55 kg
START LIST 4: Naiset 59 kg
START LIST 5: Naiset 64 kg

Sunnuntai:

START LIST 6: Naiset 71 kg
START LIST 7: Naiset 76 – 87 kg
START LIST 8: Miehet 89 kg
START LIST 9: Miehet 96 – +109 kg

NAISET:

Sarja 45 kg

  • HAAPANIEMI Sonja TP

Sarja 49 kg

  • KONONEN Iita ÄH
  • KÖRKKÖ Viivi OAK
  • SÄÄSKILAHTI Suvi OAK
  • MUSTONEN Elli JoPuPo
  • VILJANEN Tuulia TP
  • MUSTONEN Maija JoPuPo

Sarja 55 kg

  • SYTELÄ Siri AU
  • MUKKALA Kirsi-Marja RoRe
  • TOKOLA Anna-Maria RK
  • TYVITALO Jenni RoRe
  • LAAKKONEN Tea LoLif
  • KIRKANEN Anette RoRe
  • CASAGRANDE Claudia RoRe
  • KUNELIUS Heidi LoLif
  • KUNELIUS Hanna LoLif
  • LINDHOLM Charlotta KPK
  • RAUDASOJA Viivi OAK
  • PARHIALA Jessica Alexsandra RoRe
  • KYMÄLÄINEN Marju HWJ

Sarja 59 kg

  • TUISKU Mirka Atomi
  • PARJANEN Tytti PuKa
  • LEPPIAHO Ronja Eveliina RoRe
  • LIUKKONEN Laura Herakles
  • LAHDENPERÄ Pia OP
  • HEIKKINEN Essi RoRe
  • LESKINEN Saara TAK
  • LAINE Eveliina PaU
  • HAUTAMÄKI Emilia SeiSi
  • VIITALA Linda OP
  • LAINE Niina TP
  • HÄKKINEN Ella KelVi

Sarja 64 kg

  • HENRIKSSON Mirka TAK
  • OLLIKAINEN Anna CFK
  • NIEMELÄ Fanni KJ
  • LOUKUSA Reeta-Mari RoRe
  • SILLMAN Titta Tykki
  • TALASTERÄ Suvi PuKa
  • KOSKINEN Essi OAK
  • VUOHIJOKI Anni RoRe
  • SÄYNÄJÄKANGAS Pihla TP
  • SUNI Supattra Herakles
  • POHJARANTA Jaana PuKa
  • HOLAPPA Tuula TP
  • SAARHELO Marianne Herakles
  • SAKSA Riina LoLif W
  • MARJANDER Laura TAK
  • KALMARI Iida AU

Sarja 71 kg

  • TUOVINEN Jasmin LoLif
  • LEHTOVIITA Maari HerStro
  • BÄCKSTRÖM Jannike RoRe
  • IMMONEN Miia OP
  • RAHJA Emma KJ
  • KÄRKKÄINEN Katleena KelVi
  • HARINEN Veera Atomi
  • MOISANEN Heidi RoRe
  • SELIN Jutta TP
  • HAGELSTAM Stefanie Herakles
  • NURMI Nelli TAK
  • HARTIO Sonja ViPa
  • RINNE Tiina Herakles
  • LEHTONEN Noora OP
  • KAIPAINEN Isa Herakles

Sarja 76 kg

  • KAUHANEN Hanna TP
  • ILMARINEN Meri LoLif
  • LINNAMAA Aino HauSi

Sarja 81 kg

  • PYNNÖNEN Heli KelVi
  • HELIN Suvi TP
  • LUMME Terhi Bodonos

Sarja 87 kg

  • HUKKINEN Nea TAK
  • RANTAKARE Heidi LPN

 

MIEHET:

Sarja 61 kg

  • PIRKKIÖ Samuli RoRe
  • OLLILA Taneli OP

Sarja 67 kg

  • NIEMELÄ Timi RoRe

Sarja 73 kg

  • HEIKUKSELA Timo KuKisa
  • VENTO Jere PaU
  • MUKKALA Matias RoRe
  • LINTULAAKSO Akseli TP
  • SIHVO Timo TP

Sarja 81 kg

  • ELORANTA Klaus TAK
  • KOUHIA Mikael TP
  • HARTIKAINEN Iiro JoPuPo M/81 (245)
  • PELTOKANGAS Antti RoRe
  • RÄSÄNEN Jonathan LPN
  • KARJALAINEN Valtteri RoRe
  • MEARS Roy LoLif
  • HARTIKAINEN Juuso JoPuPo

Sarja 89 kg

  • JOHANSSON Jere TP
  • RETULAINEN Eero TAK
  • KARVINEN Iiro ViPa
  • LIIKKA Pasi KuKisa
  • NYKÄNEN Jesse Atomi
  • MÄKITALO Tuomas TP
  • SUONIEMI Väinö OAK

Sarja 96 kg

  • SUOMALAINEN Tommi TP
  • PÄRTEL Ott Eerik RoRe

Sarja 102 kg

  • ULVAS Kimmo  OAK
  • YLÄ-AUTIO Aapo TP
  • REZAZADEH Rebin-Kardo RoRe

Sarja 109 kg

  • KESKITALO Hannes OAK
  • LUMMI Kimmo TP M
  • TUOVINEN Lauri TP

Sarja 109+ kg

  • ROININEN Teemu LeKi
  • KESKITALO Hanno OAK
  • LINDFORS Petri KelVi
start-lists-all (1)

Liitetiedostot